1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Stanowiska asystenckie
  5. Stanowiska asystenckie - Zachodniopomorskie
  6. Stanowiska asystenckie - Szczecin
  7. Stanowiska asystenckie - Centrum

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 30 kwietnia 2021

Back Office z j.niemieckim

  • 3 800 - 4 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Szczecin, Zachodniopomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Globalna firma usługowa zajmująca się świadczeniem usług w sektorach technologii informacyjno-komunikacyjnych, poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownik Administarcyjny z j.niemieckim

(Back Office)

Miejsce pracy: Szczecin, centrum

Opis stanowiska: • Administracja dokumentów w j. niemieckim związanych z operacjami finansowymi • Sprawdzanie kompletności i poprawności dokumentów • Wprowadzanie danych do systemów informatycznych

Wymagania: • Język niemiecki na poziomie min. B1 ( wymagane) • Język angielski mile widziany • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki • Bardzo dobra organizacja czasu pracy • Skrupulatność • Samodzielność

Oferujemy: • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego w firmie międzynarodowej • Elastyczne godziny pracy ( start między 6:30 a 9:00) • Pracę w systemie hybrydowym ( biuro w samym centrum Szczecina) • Szeroki pakiet benefitów.

Maria

Na OLX od październik 2016
ID: 670311204Zgłoś