Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Małopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kraków
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Bieżanów-Prokocim
Dodane 02 sierpnia 2022

AUTOMATYK utrzymania ruchu

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kraków, Małopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

TELE-FONIKA KABLE S.A. jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej. Należy również do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów.

Aktualnie do Działu Utrzymania Ruchu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Kraków ul. Wielicka 114

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (automatyk, elektronik)
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • umiejętność programowania i diagnostyki sterowników PLC (Siemens S7, S5 i inne)
  • umiejętność parametryzacji i diagnostyki napędów silników DC i AC
  • umiejętność naprawy układów elektronicznych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy elektryczne, pneumatyka)
  • znajomość obsługi komputera
  • dyspozycyjność

Zadania:

  • diagnostyka i usuwanie awarii układów automatyki i sterowania maszyn produkcyjnych,
  • diagnostyka i usuwanie usterek aparatury kontrolno pomiarowej,
  • diagnostyka i naprawy układów elektronicznych,
  • wykonywanie planowanych prac konserwacyjnych i remontowych,
  • inne zadania związane z utrzymaniem ruchu,
  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę na umowę o pracę
  • wsparcie w doskonaleniu zawodowym i szkoleniu
  • pracę w zespole ekspertów w swojej dziedzinie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • bogaty pakiet socjalny (świadczenia świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, zapomogi, pożyczki…)
  • atrakcyjne warunki na przystąpienie do programu: ubezpieczenia na życie, opieki medycznej, kart sportowych

Zainteresowanych prosimy aplikować na stanowisko.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami.

„Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TELE-FONIKA Kable S.A. z siedzibą w Myślenicach, ul. H. Cegielskiego 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy. W przypadku wyrażenia zgody Pani/ Pana dane osobowe będą również zarchiwizowane i przetwarzane w celu przyszłych rekrutacji. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych kandydatów do pracy znajduje w naszej polityce www.tfkable.com/kariera.html”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 648162579