1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Poznań
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Jeżyce
Dodane 24 czerwca 2021

Automatyk - OD ZARAZ - UMOWA O PRACE - aktualne

  • 5 000 - 6 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Automatyk

Opis stanowiska:

• przegląd, naprawy, diagnostyka i konserwacja prac w obszarze automatyki przemysłowej,

• wykonywanie napraw i kalibracji aparatury pomiarowej oraz urządzeń i układów automatyki przemysłowej,

• kontrola i nadzór nad pracami prowadzonymi przez zewnętrznych wykonawców w obszarze automatyki przemysłowej.

Wymagania:

• min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Automatyka,

• umiejętność obsługi sprzętu używanego w czasie diagnozowania i konserwacji układów automatyki przemysłowej,

• umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u pracodawcy,

• możliwość pracy 5:30-13:30 lub 14:00 -22:00 (pn-pt),

• prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny,

• finansowanie przez pracodawcę szkoleń i kursów na uprawnienia,

• odzież robocza,

• kartę Multisport i atrakcyjne świadczenia z Funduszu Socjalnego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Rekrutacja Level Work

Na OLX od maj 2015
ID: 682293371