1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Będzin
  7. Obsługa produkcji - Śródmieście
Dodane November 26, 2020

Automatyk/Elektromechanik - Będzin - Stała praca

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Będzin, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla naszego klienta z branży produkcyjnej tworzyw sztucznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Automatyk/Elektromechanik

Zadania:

  • Utrzymanie sprawności technicznej maszyn, robotów i urządzeń pod względem elektrycznym i automatycznym,
  • Modernizacja maszyn i urządzeń oraz usuwanie awarii,
  • Uczestnictwo w uruchomieniach nowych maszyn i instalacji,
  • Okresowe przeglądy, bieżąca konserwacja urządzeń i systemów,
  • Programowanie i dostosowywanie oprogramowania sterującego urządzeniami produkcyjnymi do wymaganych parametrów.

Oferujemy:

  • Umowę o Pracę Tymczasową na okres próbny. Po okresie próbnym przejście pod Zakład,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji. Po okresie próbnym wzbogacone o system premiowy,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Miejsce pracy korzystne pod względem dojazdu do pracy,
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie,
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,
  • Oferujemy pracę u renomowanego pracodawcy o ugruntowanej pozycji na rynku od kilkudziesięciu lat.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie – zawodowe lub techniczne – z zakresu: Elektryka, Elektrotechnika, mechatronika, Informatyka, automatyka, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne,
  • Doświadczenie w diagnozie i usuwaniu usterek w maszynach opartych na PLC,
  • Umiejętności czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,
  • Znajomość zagadnień związanych z instalacją, konserwacją i naprawą maszyn - wtryskarek ,
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym: 06:00-14:00, 14:00 – 22:00.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – APLIKUJ DO NAS! Zanim prześlesz CV zapoznaj się z poniższą informacją:

Przyjmuję do wiadomości, że:

Administratorem danych pozyskanych w trakcie procesu rekrutacyjnego jest HRBC Group Sp. z o.o. Dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do nas zgłoszenia rekrutacyjnego będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Pełną informacje o przetwarzaniu danych osobowych, znajdą Państwo na stronie internetowej www.interimax.com w zakładce Polityka Prywatności.

ID: 641720520Zgłoś

Paula Michalska

Jest teraz online!

xxx xxx xxx