Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Nowy Tomyśl
Dodane 21 października 2021

Atlas MK Nowy Tomyśl: Pomocnik Stolarza

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Nowy Tomyśl, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Pomocnik Stolarza

Zadania na stanowisku:

  • Przygotowywanie materiałów do obróbki.
  • Realizacja zadań zgodnych z planami produkcyjnymi.
  • Kontrola jakości elementów.
  • Utrzymanie stanowiska pracy w czystości.
  • Przygotowywanie elementów do transportu.

Oczekiwania wobec kandydata:

Jesteś doskonałym kandydatem jeżeli budujesz dobre relacje z innymi, jesteś osobą efektywną w działaniu i dbasz o wysoki standard swojej pracy, a także:

  • Posiadasz wykształcenie minimum zawodowe.
  • Chciałbyś zdobyć nowe umiejętności.
  • Jesteś zorganizowany.
  • Potrafisz być samodzielny, sumienny i terminowy.
  • Cenisz wartości takie jak: uczciwość, skromność i szacunek.

Dlatego warto u nas pracować:

  • Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Dbamy o dobrą atmosferę w pracy.
  • Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami.
  • Będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, wśród osób, które lubią swoją pracę.

Administratorem danych jest ATLAS MEBLE KUCHENNE SP. Z O.O. z siedzibą w Nowym Tomyślu, przy ul. Półwiejskiej 31, 64-300 Nowy Tomyśl („Spółka”). Dane osobowe zbierane są dla potrzeb rekrutacji na stanowisko podane w ogłoszeniu rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody, także przetwarzanie dla potrzeb przyszłych rekrutacji organizowanych przez Spółkę lub inne podmioty z Grupy Kapitałowej Spółki, posiadające siedzibę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Dane osobowe przetwarzane są przez czas niezbędny dla potrzeb przeprowadzenia procesu obecnej rekrutacji, a jeżeli wyraziła Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych - przez okres trzech lat , chyba że wcześniej wycofa Pan/Pani zgodę.Pani/Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym, Spółka może przetwarzać także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia te dotyczą procesu rekrutacji przez okres trzech lat. W tym celu Spółka będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w oparciu o swój prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obronie przed ewentualnymi roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest:- w przypadku przetwarzania danych osobowych na potrzeby obecnej rekrutacji – art. 221 § 1 Kodeksu Pracy; -w przypadku, gdy wyraził Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji­ zgoda, którą może Pani/Pan w każdym czasie wycofać, poprzez powiadomienie Spółki o tym fakcie pod adresem: ATLAS MEBLE KUCHENNE SP.Z O.O. 64-300 Nowy Tomyśl, ul. Półwiejska 31

Cofnięcie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla potrzeb przeprowadzenia rekrutacji. Jest Pani/Pan uprawniona/y do żądania dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Może Pani/Pan także wnieść skargę do organu nadzorczego wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe możemy powierzyć dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT, a także dostawcom systemów informatycznych, z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa danych. Informujemy, że nie przekażemy Pani/Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem: ATLAS MEBLE KUCHENNE SP.Z O.O. 64-300 Nowy Tomyśl, ul.Półwiejska 31

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 610091940