2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Poznań
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Jeżyce
Dodane 28 marca 2024

Asystentka stomatologiczna - Z DOŚWIADCZENIEM POZNAŃ praca od zaraz

Wynagrodzenie

5 457,69 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Prężnie rozwijające się gabinety stomatologiczne zatrudnią młode i energiczne asystentki Z DOŚWIADCZENIEM (po jednej na lokalizację - Winogrady oraz Ogrody/Jeżyce).

Poszukujemy asystentki zarówno na cały etat, jak i część etatu - stawka uzależniona od wymiaru etatu.

Oferujemy:

-pracę w gabinecie wyposażonym w nowoczesny sprzęt,

-pracę w młodym i zgranym zespole,

-miłą atmosferę,

-stabilne warunki zatrudnienia,

-możliwość rozwoju.

Po okresie próbnym umowa o pracę.

Możliwość dowolnej formy zatrudnienia - umowa o pracę ( cały etat, 3/4 etatu/zlecenie (status studenta), B2B.

Płaca do indywidualnej negocjacji w przypadku wybrania innej formy zatrudnienia niż umowa o pracę

Od kandydatów oczekujemy:

-doświadczenia na stanowisku asystentki stomatologicznej - WARUNEK KONIECZNY

-zaangażowania i chęci do pracy,

-dyspozycyjności,

-sumienności, uczciwości, odpowiedzialności i punktualności,

-uśmiechu i życzliwości w stosunku do pacjenta.

-wiedzy z zakresu sterylizacji sprzętu medycznego,

-łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

-wysokiej kultury osobistej, empatii.

Obowiązki pracownika:

-Czynne asystowanie przy zabiegach na cztery ręce (1 lekarz 1 asystentka),

-Przygotowywanie stanowiska pracy,

-Przygotowanie i sterylizacja narzędzi,

-Dbanie o sprzęt, porządek, czystość i schludny wygląd gabinetów.

Jesteśmy podmiotem medycznym i zatrudniamy zgodnie z nową ustawą odnośnie płac dla personelu medycznego.

Kandydatów z doświadczeniem na stanowisku asystentki stomatologicznej prosimy o dołączenie CV ze zdjęciem

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 777565131