1. Strona główna
  2. Praca
  3. Zdrowie i opieka
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Łódzkie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Łódź
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Śródmieście

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 20 kwietnia 2021

Asystentka/Higienistka stomatologiczna| Oddział Manufaktura

  • Wymiar pracy

    Niepełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Łódź, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Główne zadania:

  • asystowanie przy zabiegach stomatologicznych,
  • przygotowywanie gabinetu stomatologicznego do pracy,
  • sterylizacja narzędzi i materiałów,
  • przygotowywanie Pacjenta do zabiegu,
  • utrzymanie gabinetu w stanie gotowości do pracy,

Wystarczy, że posiadasz:

  • wykształcenie minimum średnie - kierunkowe,
  • dyplom potwierdzający zawód asystentki/higienistki stomatologicznej,
  • książeczkę SANEPID,
  • pozytywne podejście do pacjentów.

Oferujemy:

  • możliwość pracy z doświadczonymi lekarzami z tytułem specjalisty, także przy skomplikowanych i ciekawych zabiegach,
  • pracę w gabinecie przy pacjencie, a nie na recepcji,
  • możliwość pełnego skoncentrowania się na pacjentach – my zapewniamy nowoczesną infrastrukturę i organizację obsługi pacjenta,
  • elastyczne godziny pracy oraz formy zatrudnienia,
  • miłą atmosferę w pracy, wsparcie przełożonego i zespołu,
  • benefity: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, karta sportowa
  • dla najlepszych możliwość należenia do prestiżowego programu Enel-klub – z kafeterią nagród.

EnelMed

Na OLX od lipiec 2013
ID: 668230119Zgłoś