1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Stanowiska asystenckie
  5. Stanowiska asystenckie - Mazowieckie
  6. Stanowiska asystenckie - Warszawa
  7. Stanowiska asystenckie - Praga-Południe
Dodane 27 lipca 2021

Pracownik biurowy

  • 3 500 - 5 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: tak

Opis

Lokalizacja: Warszawa Wawer

Opis stanowiska:

  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta
  • kompleksowa obsługa zamówień
  • przygotowywanie dokumentów sprzedażowych i magazynowych.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku ( mile widziane )
  • znajomość obsługi komputera i pakietu Office,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B1,
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie do pracy!

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne premie miesięczne oraz kwartalne,
  • pracę w stabilnej firmie, w której dobra atmosfera to podstawa.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

ID: 687336706

Rekrutacja Level Work

Na OLX od maj 2015
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?