2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Praga-Południe
Dodane 18 kwietnia 2024

Asystentka ds. biurowych

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Opis

OPIS

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży rehabilitacyjno-rekreacyjnej. Nasz zespół składa się głównie z młodych i dynamicznych osób. Organizujemy zajęcia aqua aerobiku na 28 basenach w Warszawie i okolicach. Nasza strona to www.aqua-aerobik.pl. Poszukujemy osób do pracy w biurze - osoby lubiącej pracę w arkuszu kalkulacyjnych oraz osoby lubiącej kontakt z klientem.

Poszukujemy osoby do codziennych prac biurowych.

Twój zakres obowiązków:

  • Codzienne prace biurowe

  • Obsługa klienta- odbieranie telefonów, odpisywanie na maile

  • Praca z pakietem Office oraz systemem WordPress

  • praca od poniedziałku do piątku

Nasze wymagania:

  • Posiadanie statusu studenta (mile widziane kierunki techniczne i ekonomiczne)

  • Dobra znajomość obsługi komputera

  • Mile widziane posiadanie prawa jazdy

  • Gotowość do nauki i pracy z systemami funkcjonującymi w firmie

  • Samodzielność w działaniu

  • Dobra organizacja czasu i pracy

  • Dobre nastawienie i chęć do pracy

To oferujemy:

  • praca w wymiarze 6-8 godzin dziennie (grafik pracy dostosowany do zajęć na uczelni- mile widziani studenci studiów dziennych oraz zaocznych)

  • praca stacjonarna na Pradze Południe (osiedle Gocław)

  • umowa zlecenie

  • dobra atmosfera pracy

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • pełne przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży zdrowego stylu życia

Benefity:

  • elastyczny czas pracy

  • możliwość bezpłatnego uczestnictwa w zajęciach aqua aerobiku organizowanych przez Centrum Figura

Jeżeli po przeczytaniu powyższego ogłoszenia uważasz, że jest to praca dla Ciebie, zapraszamy do kontaktu.

W celu zgłoszenia prosimy o wypełnienie krótkiego (3-5 minut) formularza zgłoszeniowego.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 753129859