2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Dietetyka
  5. Dietetyka - Mazowieckie
  6. Dietetyka - Radom
Dodane 11 kwietnia 2024

Asystentka dietetyka

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię osobę na stanowisko asystentka dietetyka w Centrum Dietetycznym Naturhouse

Opis stanowiska:

  • efektywne zarządzanie działalnością punktu

  • profesjonalna współpraca z klientami oparta na zaufaniu i bezpieczeństwie;

  • realizowanie miesięcznych planów sprzedażowych;

  • merytoryczne zaangażowanie w akcje promocyjne

  • szkolenie wstępne

Wymagania:

wykształcenie wyższe -kierunkowe z zakresu żywienia człowieka, biologii, dietetyki (opcjonalnie)

umiejętności obsługi komputera i kasy fiskalnej, komputera, social mediów.

• komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem;

• odpowiedzialność/dokładność;

• zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań;

• wysoka kultura osobista;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 889356940