Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Świętokrzyskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kielce
Dodane 11 lipca 2024

Asystent technologa

Lokalizacja

Kielce

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Miejsce pracy:  Kajetanów około 20 min od Kielc

Opis stanowiska:

  • Projektowanie procesów technologicznych: toczenie, frezowanie, wypalanie, spawanie.

  • Dobór narzędzi do obróbki skrawaniem.

  • Optymalizacja procesów produkcji detali.

  • Prowadzenie dokumentacji technologicznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne.

  •  Znajomość procesów technologicznych obróbki skrawaniem.

  • Znajomość rysunku technicznego.

  • Obsługa programu AutoCad.

  • Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole oraz systematyczności.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy.

  • Możliwość przystąpienia do opieki medycznej.

  • Pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą", dodatkowe benefity z ZFŚS, karta MULTISPORT, piknik rodzinny, impreza firmowa)

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na preferencyjnych warunkach.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 929052222

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?