1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Wrocław
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Stare Miasto
Dodane Dzisiaj o 15:41

!!PRACA DLA STUDENTA!! Asystent projektanta - INENERGY!!

  • 3 000 - 5 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wrocław, Dolnośląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Cześć, mamy dla ciebie propozycje pracy jak nikt inny. Do naszego zespołu poszukujemy asystenta projektanta instalacji fotowoltaicznych. W przeciwieństwie do innych ofert, oferujemy realne warunki zatrudnienia, bez ściemy, piramidek jakich wiele na rynku.

Zadania:

  • wykonywanie projektów instalacji fotowoltaicznych
  • przygotowywanie wizualizacji
  • współpraca z zespołami montażowymi
  • wsparcie doradców w kwestiach technicznych
  • składanie wniosków do jednostek administracyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe bądź pokrewne lub w trakcie studiów technicznych (mile widziani studenci ostatniego roku)
  • znajomość obsługi pakietu MS Office oraz Google Docs
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • chęci do nauki oraz umiejętność szybkiego uczenia się
  • pozytywne nastawienie, chęć rozwoju i podejmowania wyzwań,
  • analityczne myślenie

Nie masz doświadczenia? Nie martw się! Wszystkiego Cię nauczymy :)

Oferujemy:

  • szkolenie od podstaw
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • możliwość współpracy z doświadczonym zespołem projektowym
  • partnerskie podejście
  • wyjazdy integracyjne - dla chętnych :)

Zainteresowany/a? Wyślij CV poprzez OLX'a!

(prosimy o dołączenie klauzuli odnośnie przetwarzania danych osobowych).

User avatar

InEnergy

Na OLX od luty 2021

xxx xxx xxx

ID: 674565717Zgłoś