1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Stanowiska asystenckie
  5. Stanowiska asystenckie - Wielkopolskie
  6. Stanowiska asystenckie - Poznań
  7. Stanowiska asystenckie - Ogrody

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane November 12, 2020

Asystent/ka Zarządu

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Grupa iCEA, jako jedna z największych agencji SEO w Polsce, doskonale wiemy, jak ważny jest rozwój! Nowe plany, nowe osoby w naszej załodze! Wśród nich… ambitna i skuteczna w działaniu Asystentka Zarządu. Poszukujemy na to stanowisko osoby, która lubi i nie boi się wyzwań, potrafi szybko rozwiązywać problemy i myśli kreatywnie, nieszablonowo, poza schematami. Z przyjemnością poznamy kandydatkę, która czuje satysfakcję z bycia odpowiedzialną za szereg spraw jednocześnie. Sprawdź nas i wyślij swoje CV!

Przykładowe zadania:

  • wspieranie Zarządu w wykonywaniu codziennych obowiązków,
  • przygotowywanie raportów, zestawień i analiz,
  • kontrola nad kalendarzem inwestycji,
  • kontakt z Instytucjami Państwowymi
  • w pełni samodzielna realizacja zadań dotyczących współpracy z partnerami biznesowymi,
  • tworzenie prezentacji w języku polskim i angielskim,
  • współpraca z zespołem managerów,
  • zarządzanie i synchronizacja kalendarzem spotkań i wydarzeń.

Wymagania:

  • WARUNEK KONIECZNY: DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU
  • WARUNEK KONIECZNY: bardzo dobra znajomość programów Excel oraz Power Point (weryfikowana podczas rekrutacji),
  • wiedza na temat procesu realizacji inwestycji
  • elastyczność i wielozadaniowość,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (na poziomie min. B2),
  • doskonała organizacja pracy,
  • łatwość w komunikacji i umiejętności współpracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • samodzielność w działaniu i wykazywanie inicjatywy,
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, dyspozycyjność.

Kilka sympatycznych dodatków i faktów:

  • dofinansowanie karty MultiSport,
  • możliwość korzystania z firmowego transportu,
  • urodzinowy dzień wolny,
  • elastyczne godziny pracy,
  • biblioteczka pracownicza,
  • comiesięczne integracje,
  • biuro przyjazne psom,
  • praca w nowoczesnym, przestrzennym budynku.

Aplikacje można składać za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Każda aplikacja powinna zawierać klauzule RODO:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych

zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy)

oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. Operatorem danych osobowych będzie Grupa iCEA Sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Polskiej 114.

ID: 626971170Zgłoś