1. Strona główna
  2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Wielkopolskie
  6. Rekrutacja - Poznań
  7. Rekrutacja - Stare Miasto

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 13 maja 2021

Asystent /ka ds. rekrutacji i weryfikacji j. niemieckiego

  • 28 - 30 zł/godz. brutto

  • Wymiar pracy

    Niepełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Firma APS, spółka z grupy Majorel poszukuje Asystenta/kę ds. weryfikacji języka niemieckiego

Zapraszamy do aplikowania :)

Zakres zadań:

  • Weryfikacja języka niemieckiego u kandydatów;
  • Redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych;
  • Selekcja oraz weryfikacja kandydatów;
  • Prowadzenie wywiadów telefonicznych oraz spotkań;
  • Bieżąca aktualizacja danych w systemie;
  • Wykonywanie dodatkowych innych zadań;
  • Dyspozycyjność minimum 120h/miesiąc;

Oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie lub w trakcie studiów - kierunek ZZL, psychologia lub pokrewny;
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2/C1;
  • Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy;

Proponujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie;
  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia;
  • Kompleksowe wdrożenie i wsparcie zespołu;

Jednocześnie informujemy iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

User avatar

APS

Na OLX od marzec 2019
ID: 668521328Zgłoś