Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Lubelskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Lublin
Dodane 29 maja 2024

Asystent/ka ds. finansowych

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Obowiązki:

·         wystawianie faktur w programie Subiekt GT

·         obsługa programu Płatnik

·         archiwizacja dokumentów księgowych

·         księgowanie wskazanych operacji gospodarczych (faktur, wyciągów, delegacji)

·         wprowadzanie płatności do systemów bankowych

·         pomoc w zamykaniu okresu sprawozdawczego

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów, najlepiej kierunkowe

·         dobrej znajomości obsługi komputera, w tym pakietu MS Office

·         zaangażowania i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

·         stabilną pracę z możliwością rozwoju zawodowego

·         stałe wynagrodzenie

·         pracę na specjalistycznych programach INSERT GT

·         odpowiednie narzędzia pracy

·         przyjazną atmosferę

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 921609826

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?