1. Strona główna
  2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Wielkopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Poznań
  6. E-commerce (handel internetowy) - Winogrady
Dodane January 12, 2021

Asystent/ka biura / obsługa sklepu internetowego

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Opis

Jesteśmy rozwijającą się marką modową istniejącą na rynku polskim od 2010 roku, on-line od 2016 . Tworzymy unikatowe projekty dla kobiet , które produkowane są w lokalnym atelier w Poznaniu. Każda kolekcja tworzona przez projektantkę zawiera w sobie idealnie skrojone sukienki, koszule , wygodne dresy oraz inne rodzaje odzieży. Wszystko wykonywane z najwyższej jakości materiałów. Całe serce marki znajduje się w jednym pięknie wyremontowanym  miejscu blisko parku Cytadela .

Miejsce pracy: Poznań

OPIS STANOWISKA

- obsługa i aktualizacja sklepu internetowego

- kontakt z klientem, obsługa sklepu internetowego oraz stacjonarnego

-prace biurowe

-monitorowanie produkcji związanej z zamówieniami

NASZE WYMAGANIA

- sumienność i wysoki poziom umiejętności organizacyjnych

- znajomość języka angielskiego

- prawo jazdy kat B

OFERUJEMY

- praca w mocno rozwijającej się firmie , oferującej nabycie dużego doświadczenia w świecie mody

- stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- przyjazna atmosfera w atrakcyjnym miejscu pracy.

Przyjmujemy tylko zgłoszenia telefoniczne.

ID: 651537157Zgłoś
User avatar

Agata

Ostatnio online w dniu January 13, 2021

xxx xxx xxx