1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Warmińsko-mazurskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Bartążek

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 23 lutego 2021

Asystent Głównego Hodowcy

  • 4 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Bartążek, Warmińsko-mazurskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

W związku z rozwojem działalności badawczej

Hodowla Roślin Grunwald Sp. z o.o. Grupa IHAR

poszukuje osoby na stanowisko

Miejsce pracy : od 01.09.2021r. Mielno gm. Grunwald ; do 1.09.2021r. Bartążek gm. Stawiguda

Okres próbny 3 miesiące - płaca brutto 4000,00zł ; następnie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

na czas nieokreślony

  • Opis stanowiska:
    • organizacja oraz nadzór nad prowadzeniem tematów w hodowli zachowawczej
    • prowadzenie ocen i obserwacji traw i bobowatych drobnonasiennych
    • prowadzenie dokumentacji hodowlanej
    • prowadzenie doświadczeń polowych
    • analiza wyników badań oraz sporządzanie końcowych
    • planowanie i realizacja nowych zadań w hodowli twórczej
    • planowanie i analizowanie zdarzeń związanych ze wzrostem i rozwojem roślin

    Do naboru zaprasza się osoby posiadające poniższe kwalifikacje:

    Oczekiwane umiejętności:

    • wykształcenie wyższe: rolnictwo, nasiennictwo, ogrodnictwo lub pokrewne
    • staż pracy min. 5 lat w rolnictwie
    • predyspozycje do pracy naukowo-badawczej /B+R/ w rolnictwie
    • terminowości samodzielność w realizacji powierzonych zadań
    • wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu uprawy roślin i nasiennictwa
    • znajomość języka angielskiego; mile widziana znajomość języka niemieckiego
    • prawo jazdy kat.B
    • bardzo dobra znajomość pakietu Office

    Predyspozycje osobowościowe:

    • umiejętność pracy w zespole
    • samodzielność i inicjatywa w działaniu
    • zdolności organizacyjne i analityczne
    • gotowość do podnoszenia kwalifikacji

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego
    • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • stabilne zatrudnienie i terminowość wynagrodzeń
    • prace w młodym i ambitnym zespole

    Wymagane dokumenty:

    • list motywacyjny
    • CV opatrzone klauzulą " Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia naboru- zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych ( dz.U. poz. 1000 z pózn.zm.)"

    Tryb przeprowadzania naboru:

    Termin i miejsce składania ofert: drogą elektroniczną na adres e-mail podany poniżej do 30.04.2021r.;

    o zakwalifikowaniu się do dalszego etapu postępowania kandydaci będą informowani droga elektroniczna na podany adres e-mailowy lub telefonicznie.

    Prosimy o zapoznanie się z informacjami o naszej firmie na stronie: www.bartazek.pl

    Oferty, które nie spełniają kryteriów będą rozpatrywane w drugiej kolejności

    ID: 659959045Zgłoś