1. Strona główna
  2. Praca
  3. Logistyka i zakupy
  4. Logistyka i zakupy - Kujawsko-pomorskie
  5. Logistyka i zakupy - Toruń
Dodane Dzisiaj o 9:12 AM

Asystent Działu Zaopatrzenia

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Toruń, Kujawsko-pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

MARGO to wiodący dystrybutor elementów techniki przeniesienia napędu do przemysłu. Dzięki swemu doświadczeniu od ponad 25 lat zajmujemy się profesjonalną  obsługą zakładów produkcyjnych, nie tylko w zakresie zaopatrzenia technicznego, ale i również redukcji kosztów utrzymania ruchu, optymalizacji procesów  oraz minimalizacji przestojów awaryjnych.

Miejsce pracy: TORUŃ

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie do systemu dokumentów zakupu
  • Kontrola terminowości realizacji zamówień
  • Logistyka dostaw towarów
  • Wsparcie działu handlowego firmy

Możliwość rozwoju w kierunku:

  • Generowanie zamówień krajowych i zagranicznych
  • Przygotowywanie ofert na zapytania działu handlowego
  • Negocjacje z dostawcami krajowymi i zagranicznymi

Wymagania:

  • Zmysł techniczny i zdolności analityczne (wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (będzie dodatkowym atutem)
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Duża samodzielność w działaniu
  • Duży optymizm oraz kreatywność
  • Miejsce zamieszkania – Toruń

Oferujemy:

  • Praca w nowoczesnej firmie będącej jednym z liderów rynku
  • Długofalowe i stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjny i przejrzyste wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych dla pracowników i ich najbliższych
  • Możliwość realizacji interesujących projektów i własnych inicjatyw
  • Pełny program szkoleń produktowych i technicznych
  • Dostęp do najnowszych rozwiązań i produktów z branży technicznej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

W dokumentach prosimy uwzględnić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

ID: 641634914Zgłoś
User avatar

Margo Sp zoo Sp k

Ostatnio online dziś o 3:17 PM