Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Świętokrzyskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kajetanów
Dodane 18 stycznia 2022

Asystent działu logistyki

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kajetanów, Świętokrzyskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Miejsce pracy: Kajetanów

Wymagania:

· wykształcenie wyższe techniczne,

· dobra znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub rosyjskiego,

· znajomość obsługi pakietu MS office,

· umiejętność pracy w zespole,

· mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

· mile widziane prawo jazdy kategorii C.

Obowiązki:

· nadzór oraz prowadzenie ewidencji pojazdów przyjmowanych na stan,

· wykonywanie dokumentacji fotograficznej pojazdów,

· organizacja transportu samochodów ciężarowych.

Gwarantujemy stałe zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie w branży motoryzacyjnej.

Oferty (CV, list motywacyjny) z załączoną klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać poprzez aplikację.

* Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji , zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Dlaczego prosimy o ocenę oferty?
ID: 727586581
User avatar

KH-KIPPER Sp. z o.o.

Na OLX od wrzesień 2017

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?