1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Sochaczew
Dodane 03 maja 2021

Asystent Działu Kontrolingu

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Sochaczew, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Grupa Zibi to polska firma z 30 letnią tradycją, w której pracuje prawie 700 świetnych ludzi. Każdego dnia sprawiamy, że wartościowe marki i produkty są dostępne, aby spełniać marzenia i podkreślić wizerunek naszych klientów.

Od początku działalności koncentrujemy się na tworzeniu precyzyjnych rozwiązań, stale poszerzając swoją ofertę produktową tak, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sochaczew

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • udział w przygotowywaniu raportów i danych na potrzeby Zarządu Spółki i innych działów Firmy,
  • udział w sporządzaniu budżetów rocznych i prognoz okresowych,
  • udział w kontroli realizacji budżetów i planów finansowych oraz analizie przyczyn odchyleń,
  • udział w analizie rentowności biznesów,
  • udział w tworzeniu i kontroli procedur firmowych,
  • wsparcie przy kontroli i analizie kosztów,
  • wsparcie w procesie realizacji płatności,
  • praca z programem controllingowym,
  • pomoc w bieżących zadaniach działu.

Czego my oczekujemy od Ciebie:

  • preferowani absolwenci szkół średnich / wyższych
  • chęci do pracy zespołowej i otwartej postawy na kontakty z innymi ludźmi
  • wysoka odpowiedzialności w podejściu do wypełniania obowiązków
  • nastawienia na samorozwój - chcesz się uczyć nowych rzeczy i poszerzać swoje horyzonty.
  • inicjatywy i chęci działania,
  • znajomości pakietu MS Office (w tym przede wszystkim Excel),
  • znajomości podstaw SQL-u - mile widziane,
  • umiejętności analitycznych.

Co My zapewnimy Tobie:

  • stabilne zatrudnienie - na umowę o pracę i pełen etat;
  • pracę w miłej atmosferze, wśród współpracowników, którzy od pierwszego dnia będą Cię wspierać;
  • rozwój i doskonalenie swoich umiejętności
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • opiekę medyczną Medicover - w pełni refundowaną,
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego PZU,
  • atrakcyjne zniżki na asortyment Grupy Zibi,
  • program sugestii- zgłaszam pomysł usprawniający pracę = dostajesz bon Sodexo!

Nasze Wartości - 5 Why

  • Ciągle się doskonalimy- wiemy jak rozwój kompetencji i Twoich mocnych stron jest istotny, zapewnimy Ci to!
  • Pracujemy zespołowo- doceniamy inicjatywę i kreatywność, dołożymy wszelkich starań żebyś w pełni zrozumiał/a zakres swoich obowiązków oraz specyfikę pracy w naszej firmie- będziesz pracował z najlepszymi,
  • Stawiamy na wiarygodność i dobrą komunikację- jesteśmy konkretni, opieramy się na faktach, analiza SMART nie jest nam obca
  • Tworzymy dobrą atmosferę w pracy- lubimy ze sobą pracować, dołączysz do nas?
  • Mówimy otwarcie o problemach i rozwiązujemy je- Nie szukamy winnych ale pracujemy nad wspólnym rozwiązaniem. Każdy problem traktujemy nie jako porażkę, a kolejne wyzwanie.

Nasze rekrutacje są dwuetapowe, najpierw zobaczysz się z potencjalnym Kierownikiem, a w drugim etapie spotkasz się z zespołem, z którym możliwe, że będziesz współpracował/a.

Czujesz, że sprawdziłbyś się na takim stanowisku?

 Koniecznie prześlij do nas swoje CV!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

Monika

Na OLX od styczeń 2018

xxx xxx xxx

ID: 665299891Zgłoś