1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Świętokrzyskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kajetanów

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane February 16, 2021

Asystent działu Kontroli Jakości

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kajetanów, Świętokrzyskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Opis stanowiska:

·     ocena zgodności wyrobu z dokumentacją techniczną,

·     ocena jakości połączeń spawanych,

·     sprawdzanie funkcjonalności wyrobu,

·     raportowanie wyników przeprowadzonych kontroli.

Wymagania:

·        wykształcenie techniczne,

·        znajomość oprogramowania CAD,

·        komunikatywność,

·        umiejętność pracy w zespole oraz systematyczność,

·        dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu

·        gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy:

·        możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy;

·        atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę;

·        benefity ( bonusy i premie);

·        pakiet świadczeń socjalnych : wycieczki; bilety na koncerty, dopłaty do świąt, imprezy integracyjne.

 Gwarantujemy stałe zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie w branży motoryzacyjnej.

ID: 644037294Zgłoś