Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Dolnośląskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Wrocław
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Śródmieście
Dodane 22 czerwca 2022

Asystent ds. Wierzytelności w Wydziale Monitoringu i Windykacji Tel.

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Wrocław, Dolnośląskie

  • Praca zmianowa

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Zakres zadań:

  • Telefoniczny kontakt z Klientem Banku
  • Kontrola i windykacja należności na wstępnym etapie zadłużenia
  • Wskazywanie i ustalanie z Klientem najlepszych rozwiązań na polubowną spłatę zobowiązań
  • Współpraca z innymi Zespołami w ramach Departamentu Monitorowania i Dochodzenia Należności Detalicznych
  • Realizacja zadań własnych oraz zespołowych

Jeśli:

  • lubisz prowadzić rozmowy telefoniczne,
  • łatwo nawiązujesz nowe kontakty,
  • posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane),
  • jesteś nastawiony/a na cel i w pełni angażujesz się w powierzone zadania,
  • wykazujesz się asertywnością i cierpliwością,
  • chcesz rozwijać się w ramach struktur instytucji finansowej

wyślij do nas swoje CV!

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej w Centrali Banku Millennium
  • Umowę o pracę na pełny etat od pierwszego dnia zatrudnienia
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz pomoc doświadczonych pracowników
  • Idealną pracę na start – nauczymy Cię wszystkiego - nie wymagamy doświadczenia w bankowości
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w obszarze windykacji
  • Wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa + premia miesięczna)
  • Pracę w trybie hybrydowym (częściowo zdalna, częściowo z biura)
  • Prywatną opiekę medyczną w firmie LUX MED, w ramach pakietu socjalnego
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej (My Benefit)
  • Kartę MultiSport na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z numerem referencyjnym olx/DMN/WMT poprzez formularz na stronie.

W CV prosimy zawrzeć poniższą treść zgody:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank Millennium SA z siedzibą w Warszawie podanych przeze mnie danych osobowych, wykraczających poza katalog danych osobowych określony w przepisach prawa pracy regulujących zakres danych osobowych, których pracodawca może żądać od osoby ubiegającej się o zatrudnienie, zawartych w formularzu kontaktowym i w załączonym przeze mnie CV w celu i na czas przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Zgodę można wycofać w dowolnym czasie poprzez wysłanie informacji zawierającej imię, nazwisko i adres email drogą mailową na adres wycofaniezgody(małpa)bankmillennium.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed wycofaniem zgody. Podanie ww. danych osobowych jest dobrowolne."

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 603852677