1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży
  5. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Sochaczew

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 30 kwietnia 2021

Asystent ds. Obsługi Klienta

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Sochaczew, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Grupa Zibi to polska firma z 30 letnią tradycją, w której pracuje prawie 700 świetnych ludzi. Każdego dnia sprawiamy, że wartościowe marki i produkty są dostępne, aby spełniać marzenia i podkreślić wizerunek naszych klientów.

Od początku działalności koncentrujemy się na tworzeniu precyzyjnych rozwiązań, stale poszerzając swoją ofertę produktową tak, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sochaczew

Twoje zadania:

  •  Obsługa korespondencji e-mail oraz telefoniczna Klientów,
  •  Kontakt z klientem w celu wyjaśnienia niezgodności w dokumentach
  •  Przekazywanie reklamacji do serwisu napraw
  •  Obsługa programu magazynowego i sprzedażowego

Jesteś osobą, która posiada:

  • Wykazujesz chęci do pracy zespołowej i otwartej postawy na kontakty z innymi ludźmi
  • Masz otwarte podejście do ciągłego doskonalenia i poprawy procesów
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z klientem
  • Wykazujesz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Masz poczucie samodzielności i dobrej organizacji pracy
  • Dobrą znajomość obsługi komputera – w tym MS Excel,
  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość języka angielskiego - mile widziana

Co zapewnimy Tobie:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy na o pracę i pełen etat
  • Ciekawą pracę wśród ludzi wspólnie budujących kulturę organizacyjną w oparciu o nasze wartości,
  • Pracę w zgranym zespole i przyjazną atmosferę w pracy,
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego - uczestnictwo zarówno w szkoleniach wewnętrznych, jak i zewnętrznych,

Pakiet świadczeń:

  • Opiekę medyczną MEDICOVER - w pełni refundowany!
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU na preferencyjnych warunkach.
  • Zniżki na zakup naszego asortymentu Grupy Zibi - aż do 40%!

Nasze rekrutacje są dwuetapowe, najpierw zobaczysz się z potencjalnym Kierownikiem, a w drugim etapie spotkasz się z zespołem, z którym możliwe, że będziesz współpracował/a.

Brzmi interesująco? Czujesz, że sprawdziłbyś się na takim stanowisku?

Koniecznie prześlij do nas swoje CV!

User avatar

Monika

Na OLX od styczeń 2018

xxx xxx xxx

ID: 670261378Zgłoś