1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Mikołów
  7. Księgowość - Reta
Dodane 30 kwietnia 2021

Asystent ds. Księgowości

  • Wymiar pracy

    Praktyka / staż

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Mikołów, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Status studenta

Opis

Firma JFK Group z siedzibą w Mikołowie z branży stalowej (produkcyjno – handlowa) zatrudni na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-wprowadzanie dokumentów do systemu finansowego

- bieżąca współpraca z biurem Księgowo-Podatkowym firmy

-bieżąca pomoc w pracach księgowo-administracyjnych

- sporządzanie raportów, pilnowanie rozrachunków

WYMAGANIA:

-status studenta ( z kierunków finanse i rachunkowość lub pokrewne)

-chęci do pracy, zaangażowanie

-obsługa pakietu MS Office

OFERUJEMY:

- możliwość nauki i rozwoju w zakresie Księgowości, z docelowym zatrudnieniem na stanowisku Księgowej w naszej firmie, lub współpracującej z nami Kancelarii Księgowo-Podatkowej z Chorzowa

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania

- spokojną pracę, elastyczne godziny pracy

- stabilne zatrudnienie

Więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo pod adresem internetowym: www.jfkgroup.pl

W przypadku zainteresowania prosimy o przesyłanie CV, kontakt e-mailowy, lub kontakt telefoniczny.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu oraz załączonych plikach (CV lub list motywacyjny), a także we wszystkich zgromadzonych materiałach pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i kolejnych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez JFK Group Fabian Kowalczyk.

Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowana/poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Treść klauzuli poufności jest dostępna na: https://www.jfkgroup.pl/tqm-polityka-prywatnosci/

User avatar

Fabian

Na OLX od listopad 2017

xxx xxx xxx

ID: 670351945Zgłoś