Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Zachodniopomorskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Koszalin
Dodane 29 czerwca 2022

Asystent ds. Controllingu, Espersen Poland

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Koszalin, Zachodniopomorskie

  • Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Praca zmianowa

Opis

Myślisz o zmianie, ale wciąż wahasz się, czy warto?

Potrzebujesz świeżości, nowych zadań, zorganizowanej przestrzeni do Własnego rozwoju?

  • Chcesz poznać ciekawych ludzi?
  • Zrób pierwszy krok.
  • Przyjdź do nas.
  • Jesteśmy największym Pracodawcą w regionie.
  • Wiemy czego potrzebują nasi pracownicy.
  • Razem tworzymy środowisko pracy - sprawdź, czy chcesz stać się jego częścią? Z nami możesz więcej.

Co chcemy Ci zaoferować:

  • dobrą atmosferę w pracy, opartą na wzajemnym szacunku i odpowiedzialności;
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) i konkurencyjne warunki współpracy;
  • prywatną opiekę medyczną oraz ofertę świadczeń socjalnych;
  • okazję do rozwoju zawodowego w ramach struktur międzynarodowej organizacji;
  • atrakcyjny pakiet szkoleń dopasowanych do Twoich potrzeb;
  • uczestnictwo w całym procesie rozwiązywania problemów i analizy zastosowanych rozwiązań.

Aktualnie szukamy:

Asystenta ds. Controllingu

Twoje główne zadania:

  • rozliczanie zleceń produkcyjnych;
  • przygotowywanie i prezentowanie raportów finansowych i produkcyjnych dla kierownictwa;
  • kontrola płynności i poprawności ruchów magazynowych;
  • kontrola stanów magazynowych;
  • -przeprowadzanie i księgowanie inwentaryzacji.

Ważne, abyś posiadał(a):

  • umiejętności analityczne;
  • mile widziane wykształcenie wyższe na kierunku finanse/rachunkowość;
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • terminowość, dokładność.

Jesteś:

  • osobą precyzyjną, systematyczną;
  • masz pozytywne nastawienie i szukasz nowych rozwiązań;
  • odpowiedzialny/a za swoją pracę, lubisz rozwiązywać problemy;
  • samodzielny/a, ale wiesz, jak zapewnić, w razie potrzeby, zaangażowanie kolegów.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 750072630