1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja
  5. Administracja - Mazowieckie
  6. Administracja - Warszawa
  7. Administracja - Ursynów

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane October 16, 2020

Asystent ds. Administracyjnych w Dziale Marketingu

  • 3 500 - 4 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Dla znanej firmy medycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent ds. Administracji w Dziale Marketingu

Do Twoich zadań będzie należeć:

  • obsługa korespondencji mailowej,
  • obsługa zamówień w dedykowanym systemie,
  • dbanie o poprawny obieg faktur i przekazywanie ich do płatności,
  • rejestracja, sprawdzanie umów i przygotowywanie draftów dokumentów,
  • zarządzanie kalendarzem spotkań,
  • oranizacja spotkań,
  • porządkowanie w systemie katalogu materiałów marketingowych,
  • inne zadania zlecone.

Oczekujemy:

  • pierwszych doświadczeń w pracy administracyjnej,
  • znajmości pakietu MS Office,
  • znajomości j. angielskiego na poziomie B2
  • dokładności, skrupulatności, bardzo dobrej organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o bardzo dobrej renomie,
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w międzynarodowej firmie,
  • pracę na 3 miesiące z możliwością sdługofalowej współpracy,

ID: 630567008Zgłoś