1. Strona główna
  2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Analityk
  5. Analityk - Lubelskie
  6. Analityk - Biała Podlaska
Dodane 23 lipca 2021

Asystent analityka

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Biała Podlaska, Lubelskie

  • Wymagane doświadczenie: nie

Opis

Zakład Mięsny KAROL, to silna marka obecna na rynku branży mięsnej od ponad 20 lat. Firma zajmuje się obróbką mięsa drobiowego i wieprzowego, ale przede wszystkim tworzy wspaniałe w smaku i jakości wędliny. Siedziba znajduje się w miejscowości Strzakły w województwie Lubelskim. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Asystent analityk:

Wymagania:

  •      Dobra znajomość pakietu MS Excel,
  •      Zaangażowanie i determinacja w realizacji powierzonych zadań́,
  • Chęć uczenia się,
  • Skrupulatność,
  •      Dyspozycyjność,
  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, matematycznym lub pokrewnym będzie dodatkowym atutem.

Opis stanowiska:

  •       Wspieranie w bieżących zadaniach analityka,
  •       Przygotowywanie bieżących analiz w programie excel,
  •       Sprawdzanie, weryfikowanie, wprowadzanie danych w systemie.

Oferujemy:

  •     Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  •     Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych,
  •     Darmowa stołówka,
  •   Paczki świąteczne,
  • Imprezy firmowe,
  •   Nagrody jubileuszowe dla pracowników o długim stażu,
  •     Pracę w systemie zmianowym,
  •     Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  •    Możliwość zdobycia doświadczenia w intensywnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku oraz 100% polskim rodzinnym kapitale,
  •     Pracę w miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 687633452