Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Stanowiska asystenckie
  5. Stanowiska asystenckie - Mazowieckie
  6. Stanowiska asystenckie - Baniocha
Dodane Dzisiaj o 01:25

Asystent Administracyjny

  • 3 900 - 4 200 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Baniocha, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: tak

Opis

DONAUCHEM POLSKA, część międzynarodowego koncernu Donau Chemie, to dynamicznie rozwijająca się firma dystrybuująca surowce i półprodukty chemiczne oraz dodatki i substancje pomocnicze dla różnych branż przemysłu.

Od 2002 r. firma zbudowała pozycję jednego z liderów w swojej branży.

stanowisko:

ASYSTENT ADMINISTRACYJNY

w Biurze Handlowym w Łubnej k. Piaseczna

Wymagania:

  • dobra umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość j. angielskiego.

Zadania:

  • obsługa administracyjna biura,
  • fakturowanie,
  • kontrola należności,
  • organizowanie transportu,
  • zabezpieczanie stanów magazynowych.

Oferujemy:

·      możliwość rozwoju zawodowego w firmie o międzynarodowych

standardach pracy,

·      zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,

·      wsparcie w postaci szkoleń stanowiskowych,

·      pakiet socjalny (ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport).

Prosimy o załączenie wybranej klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Donauchem Polska sp. z o. o. z siedzibą w Rokietnicy moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji do pracy w wymienionej Spółce przez czas trwania rekrutacji" lub „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Donauchem Polska sp. z o. o. z siedzibą w Rokietnicy moich danych osobowych w celu prowadzenia aktualnie trwającej oraz przyszłych rekrutacji do pracy w wymienionej Spółce przez czas trwania tej i kolejnych rekrutacji, aż do odwołania zgody”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane aplikacje.

ID: 707515912

Adam Radecki

Na OLX od lipiec 2016
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?