2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Dolnośląskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Wrocław
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Krzyki
Wrocławski Park Wodny SA
Dodane 29 kwietnia 2024

Aquapark Wrocław Port Węglowy (Beachbar) Pomoc Kuchenna

Wynagrodzenie

28,50 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Port Węglowy znajduje się w sercu Wrocławia, przy ujściu rzeki Odra i Oława powstał z miłości do muzyki i dobrego jedzenia. Nazwa nawiązuje do tradycji tego miejsca (które służyło jako przestrzeń do rozładunku i przeładunku węgla, którym ogrzewano wodę w pobliskim zakładzie wodociągowym).​ Dzisiaj chcemy by stał się przestrzenią dla rodzin, mieszkańców Wrocławia, lokalnych twórców oraz artystów.​

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Pomocy Kuchennej!

Zadania:

• przygotowywanie i serwowanie produktów gastronomicznych oraz dodatków do dań ,

• wykonywanie czynności porządkowych w miejscu pracy.

Oczekiwania:

• doświadczenie na podobnych stanowisku,

• gotowość do pracy zmianowej,

• dyspozycyjność w weekendy i święta,

• aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny).

Dołączając do naszego zespołu, zyskujesz:

  • zatrudnienia na podstawie umowy zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę,

  • pracę w oparciu o ustalony harmonogram świadczenia usług umożliwiający zaplanowanie czasu wolnego,

  • zniżka 40% na posiłki pracownicze w strefie gastronomii,

  • korzystanie z obiektu na preferencyjnych warunkach (pakiet VIP lub 5 wejść w ciągu miesiąca z osobą towarzyszącą),

  • nowe znajomości i przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole- lubimy spędzać ze sobą czas nie tylko w pracy :)

Czekamy na Ciebie w najcieplejszym miejscu na mapie Wrocławia!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 905626720