1. Strona główna
  2. Praca
  3. Marketing / PR / media
  4. Pozostałe w Marketing / PR / Media
  5. Pozostałe w Marketing / PR / Media - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Marketing / PR / Media - Warszawa
  7. Pozostałe w Marketing / PR / Media - Włochy

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 30 kwietnia 2021

Analityk Danych Marketingowych E-commerce

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Grupa Zibi to polska firma z 30 letnią tradycją, w której pracuje prawie 700 świetnych ludzi. Każdego dnia sprawiamy, że wartościowe marki i produkty są dostępne, aby spełniać marzenia i podkreślać wizerunek naszych klientów.

Od początku działalności koncentrujemy się na tworzeniu precyzyjnych rozwiązań, stale poszerzając swoją ofertę produktową tak, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Wirażowa 119

Twój zakres obowiązków:

  • Analiza skuteczności działań marketingowych w obszarach, m.in. Google Ads, Facebook Ads, marketingu afiliacyjnego oraz Marketing Automation
  • Przygotowywanie danych umożliwiających pomiar efektywności działań
  • Opracowywanie oraz automatyzacja raportów i analiz
  • Ustalanie KPI dla agencji marketingowych
  • Konfiguracja narzędzi analitycznych na potrzeby kampanii marketingowych
  • Analiza struktury ruchu oraz zachowania użytkowników na stronie
  • Współpraca z działem IT przy tworzeniu nowych narzędzi analitycznych
  • Współpraca z działami wspierającymi sprzedaż

Nasze wymagania:

  • masz min. 1 rok doświadczenia w analizie danych w branży e-commerce lub IT
  • znasz tajniki Google Analytics
  • dobrze znasz narzędzia Google Ads i Facebook Ads
  • sprawnie poruszasz się w MS Excel / Arkuszach Google, a wśród danych liczbowych czujesz się “jak ryba w wodzie” :)
  • język angielski znasz na poziomie, który umożliwia Ci płynną komunikację słowną oraz pisemną (B2/C1)
  • potrafisz pracować samodzielnie i nie masz problemu z wyznaczaniem priorytetów
  • do powierzonych obowiązków podchodzisz rzetelnie i terminowo
  • jesteś nastawiony na samorozwój - chcesz się uczyć nowych rzeczy i poszerzać swoje horyzonty!

Mile widziane:

  • znasz języki SQL i XML
  • Google Search Console oraz Google Tag Manager

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o pełen etat i perspektywę długofalowej współpracy
  • Świetną atmosferę w pracy i zespół, który od pierwszych dni będzie Cię wspierał
  • Realny wpływ na prowadzone projekty - samodzielność i decyzyjność w swoim obszarze
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, smartfon)
  • Opiekę medyczną Medicover - w pełni refundowaną!
  • Mega zniżki na zakup asortymentu Grupy Zibi

Nasze rekrutacje są dwuetapowe, najpierw zobaczysz się z potencjalnym Kierownikiem, a w drugim etapie spotkasz się z zespołem, z którym możliwe, że będziesz współpracował/a.

Czujesz, że sprawdziłbyś się na takim stanowisku? Koniecznie prześlij do nas swoje CV!

Anna

Na OLX od styczeń 2018
ID: 670399110Zgłoś