1. Strona główna
  2. Praca
  3. Fryzjer / kosmetyczka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Śląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Katowice
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Wełnowiec-Józefowiec
Dodane January 10, 2021

Akademia Piękna w Katowicach zatrudni kosmetologa/kosmetyczkę/podologa

  • 2 800 - 6 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Katowice, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Opis

Akademia Piękna w Katowicach-Wełnowcu jest od 14 lat wyjątkowym i przyjaznym miejscem zarówno dla klientów jak i dla pracowników.

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy i wciąż rosnącymi potrzebami klientów na nasze usługi poszukujemy kandydatów na stanowisko :

kosmetolog/kosmetyczka/podolog

Zakres obowiązków;

-organizacja i dbałość o ład, porządek na stanowisku pracy zgodnie z przepisami BHP i wymogami sanitarnymi

-wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej twarzy i ciała oraz kosmetyki upiększającej

-wykonywanie zabiegów z zakresu pielęgnacji kończyn górnych i dolnych

-dobór i sprzedaż kosmetyków

Wymagania;

-ukończenie studiów wyższych na kierunku kosmetologia lub 2-letniej szkoły kosmetycznej z tytułem Technik Usług Kosmetycznych oraz szkoły podologicznej

-min.2-letnie praktyczne doświadczenie w gabinecie kosmetycznym oraz min.1-roczne w gabinecie podologicznym

Umiejętności;

-wykonywanie podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych ,w tym oczyszczania manualnego oraz masażu twarzy, szyi i dekoltu,

-obsługa i wykonywanie mikrodermabrazji diamentowej oraz pliingu kawitacyjnego;

-zabiegi z zastosowaniem pilingów medycznych

-henna brwi i rzęs

-manicure klasyczny z użyciem cążek

-manicure japoński

-manicure hybrydowy

-manicure French

- pedicure leczniczy z wykorzystaniem profesjonalnej aparatury

-depilacja woskiem twardym i miękkim wybranych części ciała, w tym bikini brazylijskie

-klasyczny masaż całego ciała

-masaż pleców i kręgosłupa

-masaż ciepłymi kamieniami, ciepłą świecą, stemplami ziołowymi, bambusami, bańką chińską

Mile widziane;

-mezoterapia igłowa metodą nappage oraz pistoletem

-makijaż dzienny,wieczorowy i ślubny

-stylizacja rzęs

-depilacja pastą cukrową

-masaż leczniczy

-paznokcie żelowe, przedłużanie na formie, manicure tytanowy

-przekłuwanie uszu

-świecowanie uszu

-umiejętności sprzedażowe

Oczekujemy;

-wysokiej kultury osobistej i zadbanego wyglądu

-dokładności, staranności wykonywanych zabiegów

-samodzielności

-punktualności

-empatii i uprzejmości

-lojalności i dbania o wizerunek firmy

-zaangażowania, chęci rozwoju zawodowego, entuzjazmu i pasji do zawodu

Oferujemy;

-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku kosmetycznym od 2006 r.

-umowę o pracę na cały etat lub etat według potrzeb

-uczciwy, motywacyjny system wynagrodzenia( podstawa +procent od obrotu)

-szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwo na targach i kongresach kosmetycznych

-pracę w miłej, przyjaznej atmosferze

-elastyczny grafik pracy

-odzież firmową

Osoby zainteresowane prosimy o CV ze zdjęciem

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami oraz zapewniamy całkowitą dyskrecję.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.6 ust.1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych)''.

ID: 651040021Zgłoś
User avatar

Aldona

Ostatnio online dziś o 4:28 PM

xxx xxx xxx