1. Strona główna
  2. Praca
  3. Przedstawiciel handlowy
  4. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  5. Przedstawiciel handlowy - Olkusz
Dodane January 13, 2021

Agent / Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Olkusz Chrzanów Trzebin

  • 3 000 - 15 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Samozatrudnienie

  • Olkusz, Małopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Interesuje Cię praca w nieruchomościach? Jesteś samodzielny, kreatywny, dobrze zorganizowany oraz chcesz być niezależnym i nie mieć żadnych ograniczeń finansowych? – ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie!

Dołącz do nas i osiągaj sukcesy. jako : Agent / Doradca ds. Nieruchomości. Praca terenie w jednym z trzech miast Olkusz Chrzanów Trzebinia. Mile widziane doświadczenie doświadczenie ale nie jest konieczne.

Opis stanowiska pracy:

Pozyskiwanie ofert kupna sprzedaży/ wynajmu nieruchomości

Kompleksowa obsługa klienta w zakresie obrotu nieruchomościami

Obsługa transakcji

Kompletowanie dokumentów

Sprawdzanie stanu faktycznego i prawnego nieruchomości

Prezentacja nieruchomości

Pomoc w załatwieniu formalności

Utrzymywanie relacji z klientami i właścicielami nieruchomości

Monitorowanie rynku nieruchomości

Budowanie i utrzymywanie własnej bazy danych

Oczekujemy:

- dobrej organizacji pracy,

- wysokiej kultury osobistej,

- zdolności budowania relacji z Klientami,

- pracowitości oraz dyscypliny,

- otwartości, pozytywnego nastawienia,

- umiejętności współpracy z zespołem,

-chęci rozwoju osobistego

-mile widziane prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy:

- atrakcyjny system prowizyjny oraz nagrody motywacyjne,

- narzędzia niezbędne do pracy: komputer, telefon, aparat fotograficzny,

- możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy,

- bardzo dobrą atmosferę pracy,

- elastyczny czas pracy,

- merytoryczne,

- szkolenia wdrażające i rozwojowe.

Aplikacje proszę przesyłam dołączając zgodę na przetwarzanie danych osobowych RODO

ID: 651651492Zgłoś

B&T Pro-Invest

Ostatnio online dziś o 9:42 AM

xxx xxx xxx