Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Administrator systemów
  5. Administrator systemów - Podlaskie
  6. Administrator systemów - Białystok
  7. Administrator systemów - Centrum
Dodane 08 sierpnia 2022

Administrator IT

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Samozatrudnienie

  • Białystok, Podlaskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Rekrutacja online

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Praca zmianowa

  • Elastyczny czas pracy

  • Kadra kierownicza

Opis

Opis stanowiska

Delta Contact sp. z o.o. lider w branży sprzedaży, obsługi i utrzymania klienta, wyróżniony w konkursie Przedsiębiorstwo na Medal, Gazele Biznesu, Rzetelna Firma oraz Mama w Pracy, poszukuje osób w charakterze:

miejsce pracy: Białystok

ZADANIA:

Administrowanie siecią komputerową i teletechniczną

Współudział przy opracowywaniu struktury skryptów

Współudział przy opracowywaniu definicji raportów oraz ich implementacja

Analiza i raportowanie potrzeb sprzętowych i programowych oddziału

Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie potrzeb sprzętowo – programowych firmy,

Sprawowanie nadzoru nad bezawaryjnym funkcjonowaniem infrastruktury sprzętowej i programowej firmy w tym: identyfikacja źródeł awarii, usuwanie awarii, kontakt z serwisem

Udzielanie wsparcia z zakresu wiedzy IT pozostałym pracownikom

WYMAGANIA:

Wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu informatyki)

Doświadczenie w administracji środowiskiem Active Directory

Doświadczenie w administracji systemami serwerowymi Microsoft i GNU/Linux

Znajomość zagadnień związanych z administracją sieciami LAN i WAN

Umiejętność konfiguracji aktywnych urządzeń sieciowych Cisco IOS (przełączniki sieciowe, routery i Security appliance)

Znajomość narzędzi monitoringu sieci, usług

Znajomość środowiska wirtualizacji VMware ESXi

Znajomość języka SQL (MSSQL i PGSQL)

Dyspozycyjność

Doskonała umiejętność organizacji czasu pracy i rozwiązywania problemów

Umiejętności pracy pod presją czasu, w tym w sytuacjach awaryjnych

MILE WIDZIANE:

Własna działalność gospodarcza

Znajomość zagadnień dotyczących administracji bazami danych SQL

Znajomość protokołu komunikacyjnego SIP

Język angielski na poziomie B2

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie

Atrakcyjne wynagrodzenie rosnące wraz z Twoimi umiejętnościami

Perspektywa zaangażowania się w budowę prawdziwej wartości w naszej firmie

Faktyczną szanse na rozwój w wielu obszarach

Dużo samodzielności i zaufania

Możliwość pracy zdalnej / Elastyczne godziny pracy

Niezbędne narzędzia do pracy

Dofinansowanie Prywatnej Opieki Medycznej.

Bądź częścią nowej wyjątkowej grupy pracowników strategicznych w naszej firmie! APLIKUJ !

W aplikacji prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Delta Contact Sp. z o.o., Warszawa ul. Komitetu Obrony Robotników 52, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji w Delta Contact Sp. z o. o w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.”

ID: 772575105

Renata

Member Since październik 2014
Ostatnio online dziś o 09:19

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?