2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Wielkopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Poznań
  6. E-commerce (handel internetowy) - Piątkowo
Dodane 25 kwietnia 2024

Account Manager | Handlowiec - branża gamingowa

Wynagrodzenie

4 300 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Piątkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja online

Jesteśmy młodym zespołem entuzjastów, którzy nieustannie sięgają po więcej, doskonale wykorzystując marketing afiliacyjny. Dobrze zaplanowany biznes połączony z miłością do gier czyni nas liderami w tej branży.

Jakiej osoby szukamy?

Przede wszystkim kogoś, kto będzie chciał związać się z naszą firmą na dłużej.

Jeśli posiadasz pasję do gier wideo, znasz dobrze język angielski oraz potrafisz budować trwałe relację z klientami, to szukamy właśnie Ciebie!

Jakie będą Twoje przyszłe obowiązki:

  • aktywne poszukiwanie nowych partnerów, negocjowanie współpracy,

  • utrzymywanie relacji i dbanie o dobre stosunki z klientami,

  • konfigurowanie i zarządzanie ofertami, w tym monitorowanie, analizowanie i optymalizacja kampanii,

  • raportowanie wyników sprzedażowych,

  • udzielanie wsparcia, odpowiadanie na zapytania partnerów i rozwiązywanie zagadnień związanych z programami partnerskimi,

  • poszukiwanie nowych sposobów promocji.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - ponieważ współpracujemy z firmami z całego świata,

  • umiejętności korzystania z Microsoft Excel - gdyż do naszej pracy wykorzystujemy na co dzień arkusz kalkulacyjny,

  • odpowiedzialności - z uwagi na to, że nasze działania mają duży wpływ na kształt kampanii reklamowej naszych klientów,

  • dobra ogranizacja pracy - często musimy samodzielnie rozplanować nasz plan pracy.

Co chcemy Ci zaoferować:

  • Elastyczny czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb,

  • Pracę w przyjaznym zespole nastawionym na działanie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Możliwość skorzystania z karty Multisport i pakietu medycznego Lux-Med,

  • Wsparcie na swojej drodze zawodowej w Adtogame.

Jeśli czujesz, że odnajdziesz się u Nas i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij Nam swoje CV. Nie zapomnij uwzględnić w nim RODO.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Piątkowo
ID: 912719028