To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Nadarzyn.

Praca ze skanerem! 15 zł na rękę !

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Szukasz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? To właściwy adres!

Obecnie dla naszego Klienta – związanego z branżą e-commerce, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik działu pakowania

Czeka na Ciebie:

  • umowa zlecenie (z realną możliwością przejęcia przez zakład pracy!)
  • wynagrodzenie: 20,50 zł brutto/h
  • praca na dwie zmiany od poniedziałku do piątku! (06:00-14:00, 14:00-22)
  • wolne weekendy!

Zakres obowiązków:

  • Przepakowywanie odzieży, kosmetyków oraz małych produktów AGD
  • Praca ze skanerem
  • Proste prace magazynowe zlecone przez kierownika zmiany
  • Praca przy komputerze magazynowym

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach: 6:00-14:00, 14:00-22:00
  • Punktualności
  • Odpowiedzialności, sumienności
  • Chęci do związania się z firmą na dłuższy okres czasu

Jak przesłać CV?

Wyślij do nas CV i wypełnij formularz zgód na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku aplikuj, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą.

Dziękujemy!

  • Dodane o 12:42, 6 października 2020
  • Wyświetleń:5157
  • ID ogłoszenia: 603803528

Ogłoszenia użytkownika Gi Group