To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Ochrona w Śląskiem.

Praca Zabrze- Monitoring /Detektyw sklepowy /

Opis
<p> Ogólnopolska Agencja Ochrony poszukuję pracowników na obiekty handlowe w Zabrzu na posterunki: Monitoring/Detektyw sklepowy:
Opis stanowiska:
- Obserwacja na monitoringu terenu sklepu ,praca we dwie osoby na
zmianie.
- Reagowanie na aktywację bramek,dokonywanie ujęć.
- Praca w godzinach 6-14; 14-22; w Niedziele i święta - jeżeli sklep jest
nieczynny nie pracujemy,
- Nie ma pracy w nocy,

Nasze wymagania wobec kandydatów:
- Zaświadczenie o niekaralności ,za ostatnie 6 miesięcy
- Sumienność i zaangażowanie,
- Komunikatywność.

Oferujemy:
- Stawka 11,50 zł netto,
- Płatne szkolenia
- Praca nie cały czas na nogach- zmiany na monitoringu kamer,
- Praca również ,dla emerytów i studentów
Stabilne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod numer : 511 - pokaż numer telefonu - , lub przesłanie CV .

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.
</p>
  • Dodane o 10:37, 19 czerwca 2019
  • Wyświetleń:2
  • ID ogłoszenia: 537680093

Ogłoszenia użytkownika Marcin Z.