To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Opole.

Praca za granicą dla monterów rusztowań z doświadczeniem

PRACA NA TERENIE NIEMIEC DLA MONTERÓW RUSZTOWAŃ Z DOŚWIADCZENIEM :

-Wynagrodzenie od 10 do 13 euro (stawki netto + dodatki za niedziele i święta)

Rotacje:

- 4tygodnie/1tydzień;

- 3tygodnie/tydzień;

- 10dni/4dni

WYMAGANIA:

-doświadczenie na stanowisku monter rusztowań minimum 2 lata,

-polskie uprawnienia montera rusztowań,

DODATKOWYM ATUTEM BĘDĄ:

-prawo jazdy

-uprawnienia (wózki widłowe, wciągarki, suwnice )

-znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

-doświadczenie

ZAPEWNIAMY:

-umowę o pracę + aneks do umowy, mówiący o oddelegowaniu pracownika za granicę

-bezpłatne zakwaterowanie (pokoje 2-3 osobowe )

-odzież roboczą i potrzebne narzędzia

-bezpłatny dojazd na miejsce zakwaterowania i budowę

-elastyczny system rotacji/zjazdów

-dodatki dla kierowców

-możliwość podnoszenia kwalifikacji

-motywacyjny system wynagrodzenia (premie )

-pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce

-możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-montaż i demontaż rusztowań

-prace pomocnicze związane z montażem rusztowań

-rozładunek i załadunek aut ciężarowych z rusztowaniami

POMAGAMY W ZDOBYCIU CERTYFIKATÓW SCC I VCA!

  • Dodane o 13:39, 21 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:215
  • ID ogłoszenia: 604568381

Ogłoszenia użytkownika GFM Rusztowania