Obserwuj

Praca z językiem węgierskim! Super kasa!

Kraków, Małopolskie, Czyżyny Dodane o 15:21, 16 listopada 2018, ID ogłoszenia: 492136409
Szukasz ciekawej pracy z językiem węgierskim? Aplikuj do nas - międzynarodowego contact center, gdzie możesz spotkać ludzi z pasją! Stawiamy na rozwój, świetną atmosferę i dobre wynagrodzenie - jeśli uważasz, że na tym można zbudować niezawodny zespół to dołącz do nas i bądź jego częścią.

Zakres obowiązków:
> Telefoniczna obsługa klienta w j. węgierskim - na infolinię przychodzącą dzwonią klienci, którzy zobaczyli reklamę produktu i są zainteresowani zakupem;
> Dosprzedaż produktów z branży zdrowia i urody klientom, którzy złożyli u nas zamówienie;
> Uzupełnianie bazy danych.

W zamian oferujemy:
> Wysokie wynagrodzenie: podstawa (3-4,5 tys. zł netto) plus prowizja zależna od ilości dosprzedanych produktów (ok. 3 tys. zł netto);
> Umowa cywilnoprawna (zlecenie/dzieło) lub B2B (koszt prowadzenia działalności bierzemy na siebie-dostajesz dodatkową kwotę na zus i podatek);
> Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 + jedna pracująca sobota w miesiącu, ale równie dobrze możemy dostosować grafik do Twoich możliwości (min. 20h w tygodniu).

Oczekujemy od Ciebie:
> Znajomości języka węgierskiego na poziomie min. B2/C1;
> Chęci do pracy w obsłudze klienta i sprzedaży;
> Zaangażowania.

Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie to prosimy o przesłanie aplikacji!
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Natalia

od 4 500 zł/mies.do 7 500 zł/mies.

Opiekun klienta z j. rumuńskim

Obsługa klienta / call center

6 lis

od 4 000 zł/mies.do 6 000 zł/mies.

od 6 000 zł/mies.do 8 000 zł/mies.

od 4 000 zł/mies.do 5 000 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

W Tivron zajmujemy się outsourcingiem w obszarze sprzedaży i obsługi klienta. Nasz zespół tworzą ludzie traktujący sprzedaż z pasją, dla których trudny projekt nie istnieje.

To co nas wyróżnia to obecność kilkunastu rynków zagranicznych, które sukcesywnie powiększamy. Otwieramy także nowe.

Szukasz firmy o niekorporacyjnych charakterze? To właśnie my!
... czytaj więcej