To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Kraków.

Praca z językiem niemieckim 6500 brutto

Kraków, Małopolskie, Bieńczyce Dodane o 08:41, 25 stycznia 2018, ID ogłoszenia: 331778254

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy
z Krakowa, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista Ds.Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

przyjmowanie zamówień klientów niemieckojęzycznych oraz aktualizowanie danych w systemie komputerowym,
rozpatrywanie reklamacji,
udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące zamówień, faktur oraz oferowanych produktów,
wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach,
dbanie o prawidłowy przepływ informacji między różnymi działami firmy.

Wymagania:

bardzo dobra znajomość języka niemieckiego C1
dobra znajomość języka angielskiego,
dobra znajomość oprogramowania MS Excel,
wysokie umiejętności komunikacyjne,
entuzjazm i zaangażowanie.

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie od 6000 do 6500 brutto
bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna,ubezpieczenie na życie),
ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Mile widziane CV w języku angielskim.

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Wyświetleń:3740

Ogłoszenia użytkownika Natalia