To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe oferty pracy w Tarnów.

Praca w Tarnowie i Dębicy,Serwisant Mobilny Firmy PepsiCo.

Tarnów, Małopolskie Dodane o 16:10, 16 maja 2018, ID ogłoszenia: 448783647
2 730 - 2 740 zł/mies.

SAVOIR Group

Szanowni Państwo,

Poszukujemy osoby do współpracy na stanowisku:

Serwisant Mobilny/Merchandiser Mobilny projekt PepsiCo.

Miejsce wykonywania pracy: Tarnów i okoliczne miasta i miejscowości, takie jak : Dębica, Dąbrowa Tarnowska, inne.

Sugerowane miejsce zamieszkania kandydata: Tarnów (lub okoliczne miasta/miejscowości w promieniu do ok.40 km na północ i wschód od Tarnowa, np. Dębica, Dąbrowa Tarnowska, inne).

Nasza oferta pracy może wzbudzić zainteresowanie przede wszystkim studentów zaocznych (nauka połączona z pracą i uzyskiwaniem wynagrodzenia) lub osób chcących w przyszłości aplikować na stanowisko Przedstawiciela Handlowego (możliwość zdobycia cennego doświadczenia) ,ale nie tylko.

Serwisant będzie się poruszał samochodem służbowym, zgodnie z trasówkami, które będzie otrzymywał od swojego Kierownika na poszczególne dni tygodnia.

Głównym zadaniem serwisanta mobilnego będzie:

- obsługa określonej ilości punktów(tzw. merchandising) - sklepy spożywcze w danym rejonie (wg. tzw.trasówek),
- kontrola dat ważności produktów,
- inne zadania zlecone przez kierownika.

Warunki zatrudnienia:

- umowa cywilnoprawna/umowa zlecenie z ZUS-em,

- praca od poniedziałku do piątku , początek pracy (start)zazwyczaj w godz. od 7.00 lub 8:00 rano –(do ustalenia z kierownikiem),

-czas trwania dnia pracy: w zależności od długości trasówki na dany dzień,(ok. 7~10 godzin),

-dojazd do punktów (sklepów) wliczany jest w czas pracy,

- kwota wynagrodzenia: szczegóły dotyczące wynagrodzenia zainteresowana osoba otrzyma podczas wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej.

Osoby ubiegające się o w/w stanowisko powinny spełniać poniższe oczekiwania:
- pełnoletność,
- prawo jazdy kategorii B (konieczne jest doświadczenie w prowadzeniu samochodu przez minimum ostatni rok),
- dobra organizacja własnej pracy,
- zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,
- mile widziane doświadczenie w merchandisingu lub jako Przedstawiciel Handlowy (lub na podobnym stanowisku), ale nie koniecznie,
- dostęp do Internetu,
- telefon komórkowy.

Początek pracy-maj 2018 (poprzedzony szkoleniem z Przedstawicielem Regionalnym w terenie).

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie aktualnego CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego.
W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach od 10:00 do 16:00 (od poniedziałku do piątku).

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Savoir Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672) przy ulicy Domaniewskiej 39A (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych [Dz. U. z 2018 r poz. 1000]). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Oświadczam, że jestem świadomy(-a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych i że zostałem(-am) poinformowany(-a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.

Wyświetleń:722
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Grażyna

Brak zdjęcia

Praca w Auchan Częstochowa- wykładanie towaru.

Wykładanie towaru / inwentar.

wczoraj
15:51

od 2 790 zł/mies.do 2 800 zł/mies.

Praca w Kaufland Jarosław- wykładanie towaru.

6 sie

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika