To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Przedstawiciel handlowy w Szczecin.

Praca w Szczecinie dla Przedstawiciela Handlowego projekt PepsiCo.

Szczecin, Zachodniopomorskie, Centrum Dodane o 17:05, 9 maja 2018, ID ogłoszenia: 435936557

Praca w Szczecinie i okolicy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w PepsiCo.
SAVOIR Group Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

Jesteśmy Firmą o zasięgu ogólnopolskim, świadczącą usługi merchandisingu, outsourcingu i promocji. Pracujemy na terenie dużych sieci handlowych oraz punktów sprzedaży detalicznej. Naszym sukcesem jest wieloletnia, nieprzerwana współpraca z największymi koncernami produkcyjno-handlowymi.

Obecnie w związku z realizacją projektu LATO 2018 dla jednego z naszych Klientów(dla Firmy PepsiCo) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Zdobyte na tym stanowisku doświadczenie może być kluczowe w przypadku chęci podjęcia współpracy na oferowane stanowiska sprzedażowe w strukturach PepsiCo (lidera branży FMCG) lub innych ,obecnych na naszym rynku Firm .

Miejsce pracy: Szczecin i okoliczne miasta i miejscowości.

Sugerowane miejsce zamieszkania: Szczecin lub
Stargard, Nowogard, Goleniów, Gryfice lub inne okoliczne miasta / miejscowości w promieniu do 25 km od Szczecina .

Nasze oczekiwania wobec kandydata:

- doskonała organizacja własnej pracy,
- bardzo dobre umiejętności interpersonalne,
- łatwość w budowaniu relacji i skutecznej komunikacji,
- zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków,
- prawo jazdy kategorii B (konieczne jest doświadczenie w prowadzeniu samochodu minimum przez ostatni rok),
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (przez co najmniej 8 godzin),
- dyspozycyjność w terminie od maja 2018 do 31.08.2018(czas trwania projektu)
- wykształcenie minimum średnie,
- mile widziane doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego lub Serwisanta Mobilnego czy merchandisera,
- mile widziana aktualna książeczka lub orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno-epidemiologicznych, ale nie jest to wymóg konieczny.

Główne zadania do wykonania na w/w stanowisku:

- kompleksowa obsługa określonej ilości punktów sprzedaży(sklepów) w danym rejonie (wg.tzw. trasówki na poszczególne dni tygodnia),
- dbałość o prawidłową ekspozycję produktów w sklepie oraz inne zadania związane z merchandisingiem.,
- sprzedaż produktów oferowanych przez firmę PepsiCo i realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
- budowanie długoterminowych relacji z Klientami.

Przedstawiciel Handlowy będzie się poruszał samochodem służbowym zgodnie z trasówkami, które będzie otrzymywał od swojego Kierownika na poszczególne dni tygodnia.

Oferujemy:
- pracę od poniedziałku do piątku,
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z ZUS-em na czas trwania projektu tj. od maja 2018-31 sierpnia 2018,
- samochód służbowy z kartą paliwową .

Wynagrodzenie.
Na kwotę wynagrodzenia składają się dwa czynniki :
-wynagrodzenie zasadnicze(podstawowe):2800 zł brutto/miesiąc
-atrakcyjny system premiowy!(o szczegółach premiowania zainteresowana osoba otrzyma więcej informacji podczas wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej).

Oferta aktualna od zaraz.

Czas trwania projektu: od maja 2018 do 31 sierpnia 2018r.
(poprzedzony rozmowa kwalifikacyjną z Kierownikiem Regionu Firmy PepsiCo oraz dniem w terenie z Przedstawicielem Handlowym).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Savoir Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672) przy ulicy Domaniewskiej 39A (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych [Dz. U. z 2018 r poz. 1000]). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Oświadczam, że jestem świadomy(-a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych i że zostałem(-am) poinformowany(-a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.

Wyświetleń:798
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Grażyna

Brak zdjęcia

Praca w Auchan Częstochowa- wykładanie towaru.

Wykładanie towaru / inwentar.

14 sie

od 2 790 zł/mies.do 2 800 zł/mies.

Praca w Kaufland Jarosław- wykładanie towaru.

6 sie

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika