To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe oferty pracy w Nadarzyn.

Praca w sekcji doczyszczania frakcji

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Szukasz ciekawej pracy, która da Ci możliwość rozwoju? Nasi rekruterzy chętnie Ci w tym pomogą! Wystarczy, że wyślesz do nas swoje CV, a my zajmiemy się resztą.

Obecnie dla naszego Klienta z poszukujemy pracowników na stanowisko: Praca w sekcji doczyszczania frakcji

Czeka na Ciebie:

  • umowa zlecenie
  • stawka do 25 zł brutto/h
  • praca w systemie 2 zmian - od poniedziałku do piątku 6-14 i 14-22
  • soboty zmiana 6-14
  • możliwość zapewnienia dojazdu z Warszawy

Twój zakres obowiązków to:

  • doczyszczanie wstępnie posegregowanych frakcji
  • praca przy maszynie, które wysypuje konkretne frakcje
  • ręczne oddzielanie niepasujących odpadów (przewaga większych gabarytów)

Oczekujemy:

  • chęci do związania się z firmą na dłuższy czas
  • sprawności fizycznej i spostrzegawczości
  • zaangażowania i sumienności

Jak przesłać CV?

Wyślij do nas CV i wypełnij formularz zgód na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą.

Dziękujemy!

  • Dodane o 11:28, 14 lipca 2020
  • Wyświetleń:344
  • ID ogłoszenia: 612766239

Ogłoszenia użytkownika Gi Group