To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Hostessa w Pruszków.

Praca w Pruszkowie dla Hostessy przy akcji degustacyjnej

Pruszków, pruszkowski, Mazowieckie Dodane o 15:54, 9 maja 2018, ID ogłoszenia: 438419025

Pruszków
woj. mazowieckie

Poszukiwana HOSTESSA do akcji degustacyjnej w dniach 20-21.04.2018 (piątek, sobota) w Pruszkowie.

Tematyka degustacji: WYROBY WĘDLINIARSKIE
Godziny akcji: piątek - 14:00-20:00, sobota - 09:00-14:00

Miejsce akcji: Sklep Dragon ul. Wojaka Polskiego, Pruszków

STAWKA GODZINOWA: 14 zł/netto

Zadania dla hostessy:
- przygotowywanie wyrobów do degustacji,
- zachęcanie klientów do wzięcia udziału w degustacji,
- dbanie o dobry wizerunek firmy,
- sprzedaż produktu.

Wymagana:
- mile widziane doświadczenie promocyjne/degustacyjne,
- pełnoletność.

Oferujemy:
- stawkę godzinową w wysokości 14,00 zł/netto za godzinę pracy,
- możliwość zdobycia doświadczenia,
- możliwość współpracy przy kolejnych akcjach degustacyjnych/promocyjnych.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie dokumentu aplikacyjnego (CV) wraz ze zdjęciem.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wyświetleń:695
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Klaudia

Brak zdjęcia

od 2 795 zł/mies.do 2 800 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika