Obserwuj

Praca w pralni przemysłowej! Umowa! Atrakcyjne warunki!

Konin, Wielkopolskie Dodane o 08:58, 20 lipca 2018, ID ogłoszenia: 468621797

Szukasz stabilnej, dobrej pracy ?

Praca w pralni przemysłowej w Holandii - APLIKUJ !!!

Zarejestruj się - zaproponujemy Ci pracę!. Nasza firma to lata doświadczeń. Na polskim rynku działamy już ponad 14 lat! Możesz nam zaufać !

Oferujemy:
- pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia
- zakwaterowanie najczęściej w pokojach dwuosobowych, wifi, mieszkania zgodne z normą SNF
- dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy)
- organizujemy przejazd do Holandii
- wynagrodzenie zgodne z przepisami prawa holenderskiego (dodatki za pracę zmianową, w nadgodzinach, dni wolne itp.)
atrakcyjne stawki godzinowe
- dodatek urlopowy, wakacyjne (wypłacane zgodnie z CAO)
- umowa o pracę tymczasową na długi okres czasu (minimum 3 miesiące) - to nie jest praca sezonowa.

Opis stanowiska pracy:
- sortowanie różnego rodzaju materiałów użytkowych
- składanie
- obsługa maszyn
- dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:
- mile widziane prawo jazdy kat. B i znajomość języka, ale nie jest to warunek konieczny
- zaangażowanie w wykonywane obowiązki
- terminowe i prawidłowe wykonywanie zadań w pracy

Nie interesuje Cię praca w pralni ? Zaproponujemy Ci coś innego. Dysponujemy różnymi ofertami pracy np. w ogrodnictwie, na produkcji, w magazynach, rafineriach i wiele innych.

Nasz numer certyfikatu to 273.

Prosimy o załączenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 r. (Dz.U. 1997 nr 133, poz.883).”

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Flexcraft

Magazyn, stawka 10,80

Praca za granicą

7 lip

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego.