Obserwuj

Praca w ochronie- Kraków

Kraków, Małopolskie, Stare Miasto Dodane o 14:34, 16 maja 2019, ID ogłoszenia: 521186516

Agencja Ochrony poszukuje pracowników na obiekty handlowe (perfumerie), zlokalizowane w galeriach i centrach handlowych na terenie Krakowa.

OFERUJEMY:
> Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie.
> Stawkę od 15,00 zł /h brutto.
> Wypłatę zawsze na czas.
> Elastyczny grafik.
> Szkolenie z zakresu obowiązków + umundurowanie.
> Pracę w dobrych warunkach (czysty i klimatyzowany obiekt).
> Dopasowanie lokalizacji pracy do miejsca zamieszkania (w miarę możliwości).

OCZEKUJEMY:
> Oświadczenia o niekaralności (warunek konieczny), miłej aparycji oraz chęci do pracy.
> Dyspozycyjności pozwalającej na pracę w zadanym zakresie (dzienny system pracy, tryb mieszany).

DODATKOWE INFORMACJE:
> Obowiązki w skrócie: ochrona obiektu w celu zabezpieczenia przed kradzieżą powierzonego mienia, minimalizacja strat, prewencja.
> system pracy: dzienny.

Kandydatów poważnie zainteresowanych współpracą na dłużej, prosimy o przesyłanie CV (najlepiej ze zdjęciem), lub pozostawienie nr-u tel. do kontaktu z krótką informacją o sobie.

Zapraszamy do rekrutacji również uczniów/studentów (możliwość dopasowania grafiku do planu zajęć), oraz osoby chcące dorobić do etatu.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Paweł H.

Brak zdjęcia
Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Kraków, Małopolskie, Stare Miasto

Pokaż na mapie