To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Ostrów Wielkopolski.

Praca w Niemczech - ślusarz, spawacz

Ostrów Wielkopolski, ostrowski, Wielkopolskie Dodane o 16:10, 28 stycznia 2018, ID ogłoszenia: 402430871
9 000 - 15 000 zł/mies.

Dla naszego klienta – producenta podwozia do pojazdów szynowych poszukujemy ślusarzy oraz spawaczy

Oferujemy
- 17,00 € brutto na godzinę -> po 9 miesiącach 18,00 € brutto na godzinę
- koszty zakwaterowania w 100 % pokrywa pracodawca
- dodatkowo dieta 12,00 € i 24,00 € brutto za każdy dzień ( w zależności od dnia tygodnia)
- zakwaterowanie oddalone o 10 km od miejsca pracy

Zadania:
- kompletowanie, łączenie oraz dopasowywanie pojedynczych komponentów
- montaż konstrukcji stalowych i części podwozia wagonów
- praca z rysunkiem technicznym

Oczekujemy:
- wykształcenia jako ślusarz, spawacz lub pokrewne
- doświadczenie zawodowe w danym zawodzie mile widziane
- znajomość podstawowa języka niemieckiego mile widziana
- gotowość do pracy na trzy zmiany
- od spawaczy wymagamy następujących uprawnień zgodnie z ISO 9606-1:2013
135-D P BW FM1 S t12 PA ss nb
135-D P FW FM1 S t10 PB ml
141-D P BW FM1 S t5,0 PA ss nb
141-D P FW FM1 S t5,0 PB m

Zachęcamy do kontaktu
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyświetleń:6476