Obserwuj

Praca w Myślenicach i okol. dla Serwisanta Mobilnego ,projekt PepsiCo

Myślenice, myślenicki, Małopolskie Dodane o 17:33, 27 kwietnia 2018, ID ogłoszenia: 441944673

Praca w Myślenice i okolicach, Serwisant Mobilny/Merchandiser projekt PepsiCo.

SAVOIR Group

Szanowni Państwo,

poszukujemy osoby do współpracy na stanowisku:

Serwisant Mobilny/Merchandiser Mobilny

Miejsce wykonywania pracy: Myślenice i okolice.

Sugerowane miejsce zamieszkania kandydata: Myślenice lub okoliczne miasta czy miejscowości w promieniu do 20 km.
Nasza oferta pracy może wzbudzić zainteresowanie przede wszystkim studentów zaocznych lub osób chcących w przyszłości aplikować na stanowisko Przedstawiciela Handlowego ale nie koniecznie.

Serwisant będzie się poruszał samochodem służbowym, zgodnie z trasówkami , które będzie otrzymywał od swojego Kierownika na poszczególne dni tygodnia.

Głównym zadaniem serwisanta mobilnego będzie:

- obsługa określonej ilości punktów -sklepy spożywcze w danym rejonie (wg. tzw.trasówek),

- kontrola dat ważności produktów ,

-inne zadania zlecone przez kierownika.

Warunki zatrudnienia:

- praca od poniedziałku do piątku , początek pracy (start)zazwyczaj w godz. od 7.00 lub 8:00 rano –(do ustalenia z kierownikiem),

-czas trwania dnia pracy: w zależności od długości trasówki na dany dzień,(ok. 7~10 godzin),

-dojazd do punktów (sklepów) wliczany jest w czas pracy,

-umowa zlecenie z ZUS-em,

- kwota wynagrodzenia: informację o kwocie wynagrodzenia zainteresowana osoba otrzyma podczas wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej.

Osoby ubiegające się o w/w stanowisko powinny spełniać poniższe oczekiwania:

- pełnoletność,

- prawo jazdy kategorii B (konieczne jest doświadczenie w prowadzeniu samochodu przez minimum ostatni rok),

- dobra organizacja własnej pracy,

- zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków,

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,

- mile widziane doświadczenie w merchandisingu lub jako Przedstawiciel Handlowy ( lub na podobnym stanowisku), ale nie koniecznie.

- dostęp do Internetu,

- telefon komórkowy.

Oferta aktualna od zaraz.

Początek pracy-maj 2018 (poprzedzony szkoleniem z Przedstawicielem Regionalnym w terenie).

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego za pośrednictwem OLX.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższego oświadczenia :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).”

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swojego CV oraz zawartych w nim danych przez Grupę OLX sp. z o.o. Szczegóły

Niniejsza zgoda obejmuje również zezwolenie na udostępnianie Twojego CV i zawartych w nim danych podmiotom trzecim oraz na ich przetwarzanie przez te podmioty w celach związanych z postępowaniami rekrutacyjnymi. Wyrażasz również zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych zawartych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności Zwiń

Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Zachowaj bezpieczeństwo! Dowiedz się więcej »
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Grażyna

Brak zdjęcia
Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
2 735 - 2 740 zł/mies.

Myślenice, myślenicki, Małopolskie

Pokaż na mapie