Obserwuj

Praca w magazynie wysyłkowym!

Sosnowiec, Śląskie Dodane o 17:51, 18 października 2018, ID ogłoszenia: 485085781

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Oferujemy:
•umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
•wynagrodzenie 17,50 brutto/h
•praca 4 dni w tygodniu po 10h, 3 dni wolne
•system pracy dwuzmianowy
•obiady za 1 zł
•26 dni urlopu
•bezpłatny transport z:Chrzanów,Jaworzno, Mysłowice, Sosnowiec, Katowice, Będzin i Dąbrowa Górnicza, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Bytom, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Zabrze, Ruda Śląska, Chorzów, Zawiercie, Ząbkowice, Tychy, Imielin, Olkusz, Bukowno, Sławków.
•bogaty pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie zdrowotne, opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport)

Wymagania:
•ukończone 18 lat
•gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym
•umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim
•brak przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10-12 godzin
•doświadczenie w pracy z komputerem

Obowiązki:
•wyszukiwanie produktów za pomocą skanera
•pobieranie zamówień klientów
•pakowanie i wysyłanie zamówionych przez klienta towarów
•kompleksowe rozwiązywanie problemów
Miejsce pracy: Sosnowiec

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Adecco Poland Sp. z o.o.

Pracownik Pomocniczy

Magazynier

15 paź

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Adecco na świecie to ponad 50 lat doświadczenia. Adecco w Polsce budujemy od 25 lat. Charakteryzuje nas odpowiedzialność i profesjonalne podejście zarówno do Kandydatów jak i Klientów.

Jeśli szukasz pracy – pomożemy otworzyć Ci drzwi do tej wymarzonej.

Poszukujesz dobrych pracowników? Znamy ich tysiące.

Pamiętaj, nieważne w jakim miejscu znajdujesz się dzisiaj - pomożemy Ci dotrzeć do kolejnego punktu w rozwoju osobistym lub rozwoju Twojej firmy.
... czytaj więcej