To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Śląskiem.

Praca w magazynie OD ZARAZ! 20zł brutto/h

Opis

<strong>OFERUJEMY:</strong>
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• wynagrodzenie 20 zł brutto/h+ premie
• pracę w systemie 2 zmianowym
• praca 4 dni w tygodniu po 10h
• obiad za 1 zł
•26 dni urlopu
•bezpłatny transport z:Chrzanów,Jaworzno, Mysłowice, Sosnowiec, Katowice, Będzin i Dąbrowa Górnicza, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Bytom, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Zabrze, Ruda Śląska, Chorzów, Zawiercie, Ząbkowice, Olkusz, Bukowno, Sławków.
•bogaty pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie zdrowotne, opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport)

<strong>OBOWIĄZKI:</strong>
• wyszukiwanie produktów za pomocą skanera
• pobieranie zamówień klientów
• pakowanie i wysyłanie zamówionych przez klienta towarów
• kompleksowe rozwiązywanie problemów

<strong>WYMAGANIA:</strong>
• ukończone 18 lat
• gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym
• umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim
• brak przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10-12 godzin
• doświadczenie w pracy z komputerem
• pozytywne nastawienie do pracy
Miejsce pracy: Sosnowiec
APLIKUJ lub zadzwoń: 723 - pokaż numer telefonu -
  • Dodane o 16:03, 10 czerwca 2019
  • Wyświetleń:5
  • ID ogłoszenia: 536009336

Ogłoszenia użytkownika Adecco Poland Sp. z o.o.