To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii IT / telekomunikacja w Warszawa.

Praca w IT , Młodszy Specjalista ds. IT WARSZAWA

Warszawa, Mazowieckie, Mokotów Dodane o 12:25, 23 października 2018, ID ogłoszenia: 486021307
MŁODSZY SPECJALISTA ds. IT

szukamy osoby do naszego biura w Warszawie

zatrudnienie : od zaraz ;)

Twoje zadania to m.in. :

-administracja systemami i aplikacjami
-wsparcie techniczne dla użytkowników i aplikacji
-instalowanie systemów i aplikacji , zarządzanie licencjami
-administracja bazami danych
-dokumentowanie procesów
-automatyzacja procesów IT
-zarządzanie kontami użytkowników i uprawnieniami , zarządzanie sprzętem informatycznym

czego oczekujemy ?

-technicznej znajomości języka angielskiego
-wykształcenia średniego (preferowane wyższe)
-doświadczenia na podobnym stanowisku
-zaangażowania

co otrzymasz od nas ?

-umowę o pracę,
-możliwość rozwoju
-niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
-ubezpieczenie Enel-MED

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 RODO, jeśli jest Pani/Pan zainteresowany udziałem w późniejszych procesach rekrutacyjnych prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.
Wyświetleń:1441
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Rekrutacja

Kierowca Cateringowy

Kierowca / kurier

27 lis

19 zł/godz.

15 zł/godz.

Szef kuchni-Poznań

Kucharz

10 gru

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika